Jagan teiega kasulikke linke ja keskkondi, mis mind on minu teekonnal aidanud.

Minu üks suurimaid lemmikuid! Maailma suurim audioraamatute keskkond. Kuula oma nutitelefonist igal ajal ja kohas maailma parimaid raamatuid. Tegemist kuumaksupõhise teenusega, mille kuutasu on 14.50 EUR. Kõik raamatud, mis oled tellinud jäävad sulle alles, kui teed maksepausi või loobud kuumaksust. Suurepärane võimalus harida ennast õues jalutades või joostes ja pikad autosõidud muutuvad ka huvitavaks. Loen ja kuulan ise ainult erialakirjandust, seega on telefon kõige kasulikum märkmete hoidja, mis on alati kaasas.

www.audible.com

Kui soovid ennast arendada ja õppida parimatelt, siis see keskkond on just sulle! Udemy’s jagub valgusaastate kaupa kuulamist. Algajad ja profid õpetavad videokoolitustes kõiki teemasid, mis sulle pähe võib tulla. Tihti pakub keskkond sulle 9.90 euro eest 200 euro ja 25 tunniseid koolitusi. Jälgi iga koolituse osas vaatajate arvu ja tagasisidet, siis on kindel, et tarbid ainult parimat marejali!

www.udemy.com

Kui soovid tööturu ja maailma jaoks olemas olla, siis tee oma Linkedin profiil korda. Aastal 2019 ei kasutata keegi enam CV-d. Kõik mida sa tahad enda kohta öelda, ütle seal. Kui vajad head tööriista ärikontaktide otsimiseks teistes riikides, siis see on kõige tõhusam viis neid leida. Google otsingus on sinu Linkedin kontakt alati eseilehel. Kasuta seda eelist!

www.linkedin.com

Otsid kõige primitiivsemat ettevõtte müügitegevuste, klientide hoidmise ja haldamise keskkonda? Trello on mõeldud küll ettevõtte protsesside kaardistamise ja jagamise tööriistaks, aga see sobib suurepäraselt alustava ettevõtte CRM-iks. Kujunda ise oma müügilehter ja lohista lihtsa vaevaga kliente ühest müügifaasist teise. Kuutasu puudub!

www.trello.com

Exceli tabelid on kogu tiimi ära tüüdanud? Puudub selge ülevaade, mis järgmise kahe kuu jooksul müügis juhtuma hakkab? Päringud ununevad ja olulised märkmed klientide kohta jäävad paberi nurgale ning kaovad ajalukku? Võta kasutusele Eesti tiimi tehtud toode Pipedrive, mis on täna üks juhtivaid kliendisuhte juhtimise tarkvarasid maailmas. Kui jääd seadistamisega hätta, siis kirjuta või helista ja aitan sind. 

Proovi Pipedrive tasuta 30 päeva siit!