TEENUSED

Minu teenustes on kliendi jaoks palju erinevaid  võimalusi.

Ürituste pildistamine

Tegemist teenusega, kus klient tellib fotograafi, et jäädvustada kliendipäev, jõulupidu, aastapäev või lihtsalt meelelolukas õhtupoolik restoranis. Sellisel juhul palun kliendi poolt võimalikult täpset ajakava, kuidas õhtu välja näeb ja mis on olulised tegevused, mis tuleb kindlasti jäädvustada. Oluline on asukoht, kus tegevus toimub. Kui väljasõit on ühise bussiga, kas teele jääb peatusi ja tegevusi, mis on jäädvustamist vajavad. Kui kiiresti fotosid vajatakse, näitkes mõni ettevõte soovib pildid koos tänusõnadega saata juba järgmisel hommikul. Mõnel üritusel soovitakse hommikusi tegemisi seinale näidata õhtusel peol. Pakkumise küsimise juures on oluline kohe asukoht ära märkida, sest sellest sõltub väiksel määral ka teenuse hind.

Ruumid, ehitised ja tooted

Väga tihti on selliseid pilte vaja ettevõtte kodulehe uuendusteks või artiklite juurde. Kliendid vastavad, et hoolimata sellest, et ehitist või ruumi on juba mitmel korral pildistatud, ei ole need fotod kätte saadavad või tehtud vale nurga alt. Kui tegemist on hotelliga ja ruume on palju, siis külastan hotelli ülevaatuseks, et mõista kuidas ruumid päikese suhtes paiknevad. Kas neid on parem pildistada hommikul või õhtul. Kui tegemist on suuremate toodetega näiteks konteinerid, autod, kaatrid, siis nende transport stuudiosse ei tule tavaliselt kõne alla. Pildid tuleb teha kohapeal või valida sobilik keskkond tehaste lähedal, kus pildistamine võiks aset leida.

Mobiilne stuudio

Mobiilne stuudio on komplekt välkudest ja taustafoonist, mida saab paigutada igale poole vastavalt kliendi soovile. Toon näite – oletagem, et plaanite oma toote esitlust vanas tehases ja olemasolev valgus on ruumi valgustamiseks väga kehv. Soovite, et kõik külalised saaksid ennast teie toote taustal jäädvustada ja pildi kvaliteet oleks suurepärane. Lisavõimalusena saab kasutada rohelist tausta ehk green screeni. Selle lahenduse puhul tehakse pildid rohelise fooni taustal ja klientidele jääb üllatuseks, milline taust hiljem valitakse.
green_screen

Pildistamine stuudios

Kasutan täna SeeSee fotostuudio ruume. Tegemist suure ja avara stuudioga, kus jätkub ruumi ja fantaasiat teha pilte ettevõtte meeskonnaga või tulla perega meelelolukat ja meeldejäävat hetke jäädvustama. Väga sage stsenaarium on tüdrukuteõhtu algus stuudios, kus seltskond kõigepealt jäädvustab meelelolukad pildid ja siis liigub pruudiga järgnevat programmi läbima.

NB! On alati võimalus, et ma olen teie soovitud päeval juba ennast kuhugi ära lubanud. Sellest ei ole midagi, kui tean vajadust piisavalt pikalt ette. Saan alati enda asemele saata sama hea fotograafi.

Video

Pilt ütleb rohkem, kui 1000 sõna. Video anna edasi veel laheda emotsiooni. Video sobib suurepäraselt osalejate enda emotsiooni jäädvustamiseks ja ettevõtte promotsiooniks.